Організаційні засади Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").docx (528,6 kB)

Рій "Просянські Пластуни" взяв участь у ІІ турі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") і посів І місце у творчо-мистецькому звіті "Ватра" та був нагороджений грамотою за ІІІ місце в інтелектуально-творчій грі "Пластун". Рій протягом 2015-2016 навчального року проводив заходи під гаслом "Усі ми різні, але нас єднає Добро". За підсумками проведених заходів відповідно ідейним принципам лицарства "Добре діло" команда була відзначена грамотою відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації.

13 жовтня 2016 року Рій "Просянські Пластуни" взяв участь у І турі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") і посів І місце у конкурсі "Рятівник", ІІ місце у конкурсі строю та пісні "Впоряд", ІІІ місце у срільбі із пневматичної зброї. Команда була відзначена грамотами відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації та за загальними підсумками посіла ІІ місце.

Фото

27 квітня 2017р. команда НВК "Просянські Пластуни" взяла участь у ІІ турі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") і посла ІІ місце у творчо-мистецькому звіті "Ватра" та була нагороджена грамотою відділу освіти Нововодолазької РДА.

Протягом 2016/2017 навчального року "Просянські пластуни" стали активними помічниками по благоустрою села, підтримували ветерана Другої Світової війни, примножували та зберігали традиції українського народу, прививали своїм прикладом шанобливе ставлення підростаючому поколінню. За підсумками проведених заходів відповідно ідейним принципам лицарства "Добре діло" команда відзначена грамотою відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації та отримала спортінвентар у подарунок.

Фото

13 червня 2018 року, на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради, рій "Просянські пластуни" взяли участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Юні патріоти змагалися у конкурсах: «Впоряд», «Відун», «Стрільба», «Рятівник», туристсько-спортивна смуги перешкод, трейл-орієнтування, «Квест», підготували звіт «Добре діло», звіт про рейд-похід та відеоролик «Ватра» (номер художньої самодіяльності рою). Наші юні патріоти за перемогу в конкурсах "Впоряд" (ІІ місце) та турисько-спортивній смузі перешкод (ІІ місце) відзначені грамотами та кубками.

Фото

12 жовтня 2018 року на базі Комунального закладу "Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області" відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У заході взяли участь 8 команд освітніх закладів району. Учні продемонстрували знання та вміння у таких конкурсах: "Впоряд", "Ведун", "Рятівник", "Туристична смуга перешкод", "Стрільба". Рій "Просянські Пластуни" посів І місце у конкурсі "Рятівник", І місце у конкурсі строю та пісні "Впоряд", ІІ місце у срільбі із пневматичної зброї, І місце у конкурсі "Ведун", ІІ місце у конкурсі "Туристична смуга перешкод". Команда була відзначена грамотами відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації та отримали кубки переможців.

Фото

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.