Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу Просянського НВК

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу Просянському навчально-виховному комплексу і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним, а саме головне - відремонтували і обладнали приміщення харчоблоку.

З легкої подачі голови Нововодолазької районної державної адміністрації Королюка Євгена Олександровича, голови Нововодолазької районної ради Ротач Світлани Олександрівни, депутата районної ради Коломенського Геннадія Владиславовича та Просянського сільського голови Вітра Олександра Михайловича у липні 2016 року у нашому закладі розпочалась робота по відновленню та обладнанню шкільного харчоблоку та їдальні.

Враховуючи те, що часу обмаль , а роботи дуже багато – це і демонтаж стін та вікон, перекриття покрівлі, заміна 2 вікон та 2 дверей, покриття стін гіпсокартоном та плиткою, вирівнювання підлоги та покладення плитки, підведення опалення та встановлення 5 батарей, підключення електрики та монтаж світильників, вимикачів та розеток , придбання та встановлення обладнання, меблів для кухні і столів та стільців у залу для харчування дітей - робота велась із ранку і до пізньої ночі . Завдяки згуртованій і відповідальній діяльності Вітра Олександра Михайловича і директорів підприємств та фізичних осіб села Просяне – Немашкала Ігоря Володимировича, Джимшиашвілі Михайла Гурамовича, Колодяжного Сергія Володимировича , Суржка Сергія Євгеновича , Головешка Олександра Григоровича , Сай Галини Андріївни, Семенка Валерія Олексіїйовича вчасно підготовлено харчоблок та їдальню до 1 вересня.

Кожного дня учні мають можливість отримувати свіжу та якісну їжу у сучасній, комфортній шкільній їдальні з новим посудом та естетичним інтер’єром.

Окрім робіт по оновленню харчоблоку, у нашому навчальному закладі завдяки підтримці цих людей, на майданчику та біля входу до НВК, була покладена тротуарна плитка, в коридорі та двох класах постелений лінолеум, придбані нові штори , залита відмостка навколо початкової та основної школи, встановлена металева конструкція і придбаний банер для сцени та банер з написом біля входу в НВК.

Сьогодні я доземно вклоняюсь і висловлюю велику вдячність та подяку всім, хто підготував для учнів та дітей дошкільної групи їдальню

- голові Нововодолазької районної державної адміністрації Королюку Євгену Олександровичу та голові Нововодолазької районної ради Ротач Світлані Олександрівні, велика шана і вдячність Просянському сільському голові Вітру Олександру Михайловичу , депутату районної ради Коломенському Геннадію Владиславовичу , начальнику відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації Іващенко Лілії Миколаївні та заступнику начальника відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації Чаюк Людмилі Миколаївні, нашим спонсорам - директору СП «Норма» Немашкалу Ігорю Володимировичу, директору ТОВ «Птахофабрика Просяне» Джимшиашвілі Михайлу Гурамовичу, директору комбікормового заводу «Біолан» Колодяжному Сергію Володимировичу , фізичним особам підприємцям - Суржку Сергію Євгеновичу , Головешку Олександру Григоровичу, Сай Галині Андріївні, Семенку Валерію Олексіїйовичу , батькам , голові ради НВК Калашнику Василю Васильовичу та Кулик Галині Михайлівні, Протоієрею Ігорю Значкову ,настоятелю храму Іоанна Златоуста м. Харкова, та настоятелю храму Різдва Іоанна Предтечі села Просяне ієрею Діонісію, просто добрим та чуйним людям, які почули і побачили на своєму шляху сільську школу і вирішили допомогти дітям та вчителям.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі , спілкуючись із цими доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

Дякую нашим спонсорам за матеріальну допомогу. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

На світі є три корони, — писала Марія Матіос, — корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над цими добрими людьми – корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над вами, шановні і поважні люди , завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу Просянського НВК за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання українських школярів.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Адже школа була, є і буде в житті кожного.
Маємо надію на те, що на початок наступного навчального року учні нашого НВК матимуть можливість займатись фізкультурою та спортом у новому спортивному залі, який пообіцяли збудувати наші меценати та спонсори, які були присутні на святі 1 вересня у нашому навчальному закладі.

Спасибі за увагу і добро …

Допоки школярі Просянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відпочивають на канікулах, Нововодолазька районна рада підготувала їм сюрприз на новий навчальний рік. Рішенням ХVІ сесії VІ скликання Нововодолазької районної ради від 25 червня 2012 року створено на базі Просянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області. Нововодолазької районної ради Харківської області.

Це означає, що з 1 вересня 2012 року у навчальному закладі будуть навчатись діти з 4 років і для них буде відкрито дошкільну групу з короткотривалим перебуванням .

З легкої подачі голови Нововодолазької районної адміністрації, депутата обласної ради Ротач Світлани Олександрівни, голови Нововодолазької районної ради Агапова Олега Олександровича та депутата Верховної ради Укаїни ІІІ-ІV скликань Біловола Олександра Миколайовича, замінено всі вікна у приміщенні навчального закладу, замінено 5 дверей кабінетів початкової школи, сучасна шафа панує у кабінеті відпочинку вчителів для книг бібліотеки, свята проходитимуть із новими двома підсилювачами, пробито скважину для води та виведено каналізацію.

Приєднались до підготовки навчально-виховного комплексу до нового навчального 2012/2013 року і всі кервники установ та приватні підприємці, які працюють на території Просянської сільської ради - розпочали обладнання внутрішнього туалету для дітей у приміщенні початкової школи.

Сьогодні лічені дні залишилися до початку нового навчального року, а я із упевненістю можу сказати, що на учнів чекають світлі, затишні 15 кабінетів із новими сонячними пластиковими вікнами, новими сучасними, естетичними стендами та наочністю, красивим дизайном в коридорі початкової та основної школи, сучасними білими пластиковими дверима у кабінетах початкової школи. Сюрпризом для самих молодших мешканців «Країни Знань» є кабінет дошкільного виховання - тут сучасні різнокольорові дитячі меблі, красивий килим із масою нових іграшок. А підготували цей чудо - кабінет для них : власник: АСП Вільхуватка Носовський Вадим Пантелеймонович та депутати Нововодолазької районної ради Суржко Микола Євгенович та Коломинський Генадій Владиславович. Та на цьому сюрпризи не закінчуються, адже новий сучасний туалет – це чудо для малюків – світлий , теплий, красивий дизайн і все це допомога наших спонсорів : власника ТОВ СП ім. Чкалова Колодяжного Сергія Володимировича, директора СП «Нива» Немашкала Ігоря Володимировича, власника ТОВ Просянської птахофабрики Джишиміашвілі Михайла Гурамовича, приватних підприємців – Суржка Сергія Євгеновича, Сая Миколи Григоровича , Семенка Валерія Олексійовича, Головешка Олександра Григоровича, Васильєва Віктора Миколайовича - це вони вклали свої кошти на те , щоб наші діти навчались і відпочивали у самій кращій сільській школі, - школі сучасній , школі, до якої хотілось би бігти і вранці , і на заняття гуртків після уроків.

Це і праця завгоспа школи Коваленка Андрія Миколайовича і технічного персоналу, які з ранку і до пізнього вечора фарбували підлогу і паркан, висаджували квіти і мили вікна та двері і 20 кваліфікованих, освідчених вчителів, які за власну відпустку разом із батьками , Просянським сільським головою та начальником відділу освіти Нововодолазької райдержадміністрації ( до яких йшли за порадою та підтримкою), Вітром Олександром Михайловичем та Іващенко Лілією Миколаївною підготували цю казково- прекрасну школу. Велика вам вдячність.

А ще для наших дітей та вчителів, які користуються підвозом, з 1 вересня буде на маршруті новий шкільний автобус на 25 місць. А в недалекому майбутньому і новий комп’ютерний клас, який пообіцяла начальник відділу освіти. Оце подарунки!

Любі мої учні та вихованці Просянського навчально – виховного комплексу (загальгоосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області, чекаю вас, відпочилих, засмаглих , здорових, до своїх класів 1 вересня на свято День Знань та святкового відкриття нашого коммлексу. Ведіть із собою своїх мам та тат, дідусів та бабусь, братиків та сестричок, знайомих та друзів.

А саме головне сьогодні я доземно вклоняюсь і висловлюю велику вдячність та подяку всім, хто підготував для нас такий затишний і красивий навчальний заклад, і в першу чергу Ротач Світлані Олександрівні, Агапову Олегу Олександровичу та Біловолу Олександру Миколайовичу, всім спонсорам, батькам – голові ради школи та її заступнику – Нетецькій Галині Михайлівні та Калашнику Василю Миколайовичу, керівникам установ та приватним підприємцям, Протоієрею Ігорю Значкову настоятелю Просянського храму, просто добрим та чуйним людям, які почули і побачили на своєму шляху сільську школу і вирішили допомогти дітям та вчителям.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Директор Просянського НВК Н.П.Коваленко

Кiлькiсть переглядiв: 9630

Коментарi

  • Greta

    2013-09-08 21:12:35

    Thanks for sharing. Your post is a useful contiibutron. http://mrwceevlk.com [url=http://gppeibjcfsy.com]gppeibjcfsy[/url] [link=http://meweixpru.com]meweixpru[/link]...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.