МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Будівля складається з двох одноповерхових приміщень, загальною площею 985.5м2, де забезпечуються оптимальні умови для організації навчально-виховного процесу. Функціонує 12 навчальних кабінетів на площі 636.02 м2. Відповідно до вимог обладнано: 1 кабінет інформатики, кабінет фізики, мультимедійний кабінет біології, географії, 2 кабінети української мови та літератури, кабінет для занять хореографії та фізичної культури. Облаштовано методичний кабінет для вчителів, 2 кабінети завучів та кабінет директора. До блоку початкової школи належить 4 кабінети, 1 кабінет дошкільної різновікової групи.

Усі класи, приміщення та групи естетично оформлені, озеленені. Забезпечено виконання Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів та дотримання санітарних норм і правил. У кожному кабінеті є куточки державної символіки, класні куточки та куточок для батьків, експозиції змінного характеру, стенди з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Усі кабінети обладнано меблями, придбані нові дошки, замінено освітлення, відремонтовано стелі та підлоги.

2 кабінети - біології та інформатики мають мультимедійні проектори.

Приміщення закладу оздоблені інформаційними та тематичними стендами, квітами, дзеркалами, мають естетично привабливий вигляд.

Всі предмети інтер’єру мають пізнавальне і виховне значення.

Педагогічний і батьківський колективи докладають зусилля для модернізації матеріально-технічної бази закладу.

Стан збереження обладнання задовільний, будівля й приміщення в цілому відповідають державним санітарним нормам облаштування й утримання ЗЗСО.

За останні чотири роки придбано: 1 - холодильник; меблі в обідній залі їдальні та варочний цех. Подаровано ліцею: телевізори(4); ноутбуки (3); принтери (5); підсилювач (2); мультимедійний екран (1); мультимедійні проектори (2); столи для вчителів (3); шкільні дошки (5); стільці (30); парти (15); водонагрівач (1). Придбано: унітази (4); раковини (2); лінолеум у 1 та 5 клас; лінолеум у коридори основної та старшої школи (площею 212.5м2); освітлення в усіх класних кімнатах.

У 2016 році за рахунок спонсорів встановлено вхідні пластикові двері. Стіни вестибюлю естетично оформлені.

У 2017 році на подвір’ї закладу розбито 2 нові клумби. Тротуарною плиткою вимощено сцену для урочистостей - 20 м2, в також плиткою викладено східці на ґанки біля початкової, основної та старшої школи.Оновлено на території подвір’я - 3 лавки.

У 2018 році виконано ремонт приміщення початкової школи та класної кімнати для учнів 1 класу(обладнано сучасною мультимедійною технікою), оновлено майданчик для проведення святкових подій, установлено протипожежну сигналізацію та проведено ряд рекомендованих протипожежних заходів.

Для дітей із особливими освітніми потребами створено необхідні умови доступності навчального закладу (наявні пандус, кнопка виклику, табличка зі шрифтом Брайля)

Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.