Шановнi батьки!

Стаття 53 Конституцiї України гарантує кожному право на освiту. Забезпечення цього права регламентовано галузевими законами: "Про освiту", "Про загальну середню освiту" та iншими пiдзаконними актами.

Державна полiтика у сферi освiти зобов'язує не тiльки створювати умови для навчання й виховання дiтей, але й покладає на школу i батькiв обов'язок здiйснювати контроль за тим, щоб кожна дитина навчалась для здобуття повної загальної середньої освiти, яка вiдповiдно до Закону України "Про освiту" є обов'язковою.

Дана робота регламентується такими нормативними документами:

 • ст. 53 Конституцiї України,
 • Закону України "Про освiту",
 • Закону України "Про загальну середню освiту",
 • ст. 19 Закону України "Про охорону дитинства",
 • постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд від 13 вересня 2017 р. № 684 Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

Вiдповiдно до представлених документiв адмiнiстрацiєю та класними керiвниками 1-10 класiв здiйснюється щоденний контроль присутностi учнiв в школi. Вiдповiдальнiсть за здобуття дiтьми повної загальної середньої освiти в першу чергу покладається на батькiв. Тому, у разi вiдсутностi дитини у школi батьки повиннi дiяти за наступним алгоритмом:

 1. Якщо дитина захворiла. Телефонувати класному керiвнику i повiдомити про хворобу дитини до початку навчальних занять, бо вiдповiдно до Iнструкцiї ведення класного журналу, у роздiлi "Облiк вiдвiдування (пропускiв занять)" класний керiвник щодня вiдмiчає кiлькiсть урокiв, пропущених кожним учнем i вказує причину вiдсутностi. Коли дитина одужає, надати до школи медичну довiдку.
 2. Якщо передбачається пропуск заняття за сiмейними обставинами (до 3-х днiв) Батьки надають письмове пояснення на iм'я директора школи у перший день вiдсутностi дитини.
 3. Якщо передбачається лiкування дитини в санаторiї або участь у спортивних змаганнях тощо бiльше трьох днiв. Батьки заздалегiдь надають заяву на iм'я директора школи i копiю документа, який є пiдставою для вiдсутностi дитини (путiвка, довiдка лiкаря тощо)

Шановні батьки !

Доводимо до Вашого відома вимоги щодо контролю над правилами поведінки неповнолітніх дітей із сторони батьків, а саме:
обмеження перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях масового відпочинку та закладах дозвілля в осінньо-зимовий період в будні дні до 20.00, у вихідні та святкові дні - до 22.00. У весняно-літній період в будні дні до 22.00, у вихідні та святкові дні - до 23.00;
недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних та наркотичних речовин;
обмеження контактів із малознайомими людьми;
недопущення випадків бродяжництва та жебракування;
недопущення випадків скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень.
Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя Вашої дитини у вихідні , позаурочний та канікулярний час! Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністрація Просянського ліцею
Нововодолазької районної ради Харківської області
Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi

 • Samuel

  2013-09-11 07:28:25

  Hot damn, looknig pretty useful buddy. http://nmuretq.com [url=http://kxnyidp.com]kxnyidp[/url] [link=http://xjefmkb.com]xjefmkb[/link]...

 • Rafael

  2013-09-10 10:47:16

  More posts of this quatily. Not the usual c***, please...

 • Totore

  2013-09-09 10:44:08

  I watned to spend a minute to thank you for this....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.